Firma ANEDAW powstała 1992 roku. Jest firmą transportowo – spedycyjną z bardzo bogatym doświadczeniem. Specjalizujemy się w transporcie drogowym. Poprzez kilkuletnie doświadczenie zdobyliśmy grono zaufanych klientów z którymi współpracujemy do dziś. Zapewniamy kompleksową obsługę ładunków całopojazdowych i drobnicowych a także ładunków niebezpiecznych ADR. Posiadamy niezbędne certyfikaty i ubezpieczenia potrzebne do wykonywania usług transportowo-spedycyjnych. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która pracuje na Nasz i Państwa sukces. Powierzone nam transporty realizujemy szybko i terminowo. Dbamy o to aby ładunek który został nam powierzony przez Państwa trafił terminowo i tanio do odbiorcy. Samochody prowadzone są przez doświadczonych kierowców, z którymi pozostajemy w stałym kontakcie, co zapewnia sprawny przebieg obsługi klienta i kontrole nad Państwa ładunkiem.

W trosce o najwyższy poziom naszych usług na bieżąco wymieniamy auta na nowe. Obecnie 80% ciągników i naczep jest nowa, a średnia wieku naszych pojazdów nie przekracza 3 lat. Dodatkowo naszą mocną stroną jest własny warsztat i mobilny serwis, który jest w stanie w razie potrzeby szybko dojechać na miejsce awarii i w miarę możliwości naprawić auto.

Priorytetem dla nas jest satysfakcja klienta, dlatego staramy się indywidualnie podchodzić do powierzonych nam zadań świadcząc usługi na najwyższym poziomie.